| Alexandru_Spulber_1996 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu shader-ul de la minecraft..cand deschid Sonic ether's unbelievble shader pack (seus) standard, in apa vad asta https://www.youtube.com/watch?v=Njqx7umBUm0&feature=yout u.be Patesc acelasi lucru ca el. ce as putea face sa rezolv acest bug? Eu am placa video conectata cu VGA. dar am si cablu HDMI, daca schimb o sa rezolv aceasta problema?

3 răspunsuri:
| sheamussheamus a răspuns:

Asta e un bug. Asa e la toate minecraft-urile. Si mie tot la fel imi arata.
Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Alexandru_Spulber_1996 explică (pentru sheamussheamus):

Nu. 80% din 'minecrafturi' sunt ok cu seus-u' :d, unii zic ca e din cauza driverului, altii de la vga.