| AndreiILB a întrebat:

Salut, am si eu o problema, Deci pornesc calculatorul se deschide skype si imi scrie sa ma conectez, cand scriu parola (e corecta) imi zice asa Skype nu poate fi deschis.Esti deja autondificat pe acest calculator, Deloghaza-te si incearca din nou! Ce pot face? am reinstalat skype l-am inchis l-am deschis si tot asa arata? funda + vot

4 răspunsuri:
| devilmilan a răspuns:

Problema asta nu am intalnit-o, am avut o oarecare problema sa ma conectez dar a mers dupa ce am dezinstalat si reinstalat skype-ul. Ai incercat sa ii contactezi pe cei de la skype? Poate reusesc ei sa te dezconecteze.

| AndreiILB explică (pentru devilmilan):

Offf. pe bune laughing))? am reinstalat skype-ul. si in plus. cum dracu ii contactez

| devilmilan a răspuns (pentru AndreiILB):

Http://gadget24.ro/probleme-cu-skype.html ai incercat la treaba cum scrie el " erori la windows "? Sincer e ciudat :)).

| AndreiILB explică (pentru devilmilan):

Am incercat
, nu merge