| νєησм a întrebat:

Salut,am si eu o problema.Mi-am instalat de curand un sistem 5.1 de la Logitech.Am testat,totu' merge ok dar cand am inceput sa bag muzica de pe youtube nu mi se aud boxele de pe spate, dar din windows (cand le testeaza) merg. Vreo solutie?
Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Merge totul bine! Muzica foloseste 2 boxe pentru ca merge pe stereo, 5.1 se va conecta când te uiti la un film care este facut pentru 5.1!
La muzica niciodata NU vor merge toate boxele indiferent daca asculti de pe youtube sau pc!
Ca sa se confirme spusele mele uitate la un film setat pentru 5.1, ai sa vezi ca am dreptate! Bafta!

1 răspuns: