| dAnIeLcLaUdIu a întrebat:

Salut,

Am si eu o problema, nu imi ruleaza Farming simulator 2015, dau pe aplicatie dar degeaba, nici macar nu imi deschide sa imi apara un ecran negru sau ceva.Si nu e primul joc, mi-a facut la fel si cu gta4, si cu Gta SA.
In programul nVIDIA ge forge experience imi zice : "unable to retrieve all current settings.Try restarting the game or changing the settings within the game first "

Am win 8.1 pe 32bit, i3 de 1.8, 4gb ram +2 adaugati de mine, placa video e Nvidia 720M de 2gb, si mai am si IntelHD graphics.

Care e problema?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si e am acelasi problema instalez se instaleaza apoi eroare aiurea, problema e de la el, eu l-am pus pe unu nou cu windows nou, il sterg bag versiunea 2014

| dAnIeLcLaUdIu explică (pentru RAY):

Pentru cei care au aceasta problema la Farming Simulator 2015 Windows 8.1 din imaginea ISO copiati 2 foldere (64x si 86x) in folderul radacina al jocului.

Daca te ajuta...asta rezolvarea

| RAY a răspuns:

Am gasit 2013 doar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai stii unde s-a instalat jocul? De exemplu maritatea se instaleaza in C/program files. Mergi acolo si cauta jocul, cauti iconita exe si incerci sa pornesti de acolo. Cred ca iconita de pe ecran nu isi gaseste calea si va trebui sa pornesti jocul de la iconita de unde s-a instalat, adica din C/program files/numele jocului...si gasesti iconita aplicatiei acolo.