| mariusboss9999 a întrebat:

Salut,am umblat la rezolutie in cs si acum nu imi mai merge nici un cs(nu se mai vede), dar se aude... am luat cs-ul instalat.
funda!

4 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Mda dezintaleazati-l si apoi reinstaleaza-l ca sa revina la setarile initiale apoi incearca sa ai grija ce setari mai faci

| mariusboss9999 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Am incarcat si nu merge nici unul +ca am luat si altele si tot nu merg

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Ok in cazul asta ori e o problema de la placa video, ori de la monitor ca nu suporta rezolutia jocului

| mariusboss9999 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Si daca e de la monitor cum fac?