| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop HP si cateodata cand ii conectat la incarcator merge foarte greu si cand il scot de la incarcat merge super bine. ce as putea sa fac sa mearga la fel de bine si cand e la incarcat? P.S bateria nu tine mult
Funda'"

2 răspunsuri:
| PoorBunny a răspuns:

Daca este cumparat nou trebuie sa ai rabdare cateva saptamani probabil ti la dat prea solicitat... ceva de genul am patit si eu si asta mi-a zis cand l-am dus inapoi la magazin.

Sper ca te-am ajutat!

| Plesescu_Johny_1973 a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria si sa stai pe el doar cu incarcatoru, doar incaracator fara baterie.