| Gul_Farhad_1995 a întrebat:

Am un server de minecraft gata 60% care vrea sa ma ajute cu serverul si cu hostul? (sa fie bun)

3 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Eu sunt designer de harti la Miencraft, dar numai pentru. serverul meu. Am avut server de 4 ani, si acum sunt inca in lucru cu o harta de 26. 000x26.000 blocks, daca vrei, facem server amandoi, cu harta mea si cu hostul pe care il furnizez eu. Ptr. mai multe detalii, contacteaza-ma.

| Gul_Farhad_1995 explică (pentru darkwisper):

Daca vrei sa colaboram add la skype farhad.gul5.

| darkwisper a răspuns (pentru Gul_Farhad_1995):

Https://www.facebook.com/Funbuild intra, da un like, si discutam diseara