| MariuX a întrebat:

Am WINDOWS 7 ULTIMATE SP1.Mi-am luat Euro Truck Simulator 2, si imi merge perfect, numai ca daca imi pun modul cu harta romaniei, imi da crash (has stopped to working)
Multumesc, astept raspunsurile voastre.

3 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

Pentru ca nu ai instalat-o corect si mapa nu era prea optimizata.
Eu iti recomand aceasta mapa : http://jocuriarena.com/......pdate.html deoarece e mai sigura si nu are virusi.
Cum se instaleaza aceasta mapa? Uite: Copiem fisierele din arhiva in My Documents \ Euro Truck Simulator 2 \ mod \
Description: Version 3.2 What is new: New city (Pitesti) New road Fixed national flag. The flag does not uses the EU texture flag anymore. New signs Fixed bug in Drobeta, Timisoara Reworked on Drobeta city New real sceneries in all cities Other minor changes Update v3.3 -New city (Deva) -New road -New sceneries -New company -Added pits near Deva -E.t.c Compatible with Tsm or ProMods Update v3.3.5This update is only for TSM users. Added new road (Craiova-Drama)

Source: http://jocuriarena.com/......pdate.html
� JocuriArena.com

Funda?

| MariuX explică (pentru Vendetta47):

OK
O sa-l testez si vedem cum facem cu funda tonguewinking
Eu am vazut intr-un video si am facut tot la fel ca acolo (versiunea la mapa era 4.0)

| MariuX explică (pentru Vendetta47):

Link-urile nu merg sad
Gaseste altceva big grin