| Iedi42069 a întrebat:

Salut, amd si eu o problema cu jocul Unturned, l-am descarcat de pe steam dar cand il pornesc imi apare white screen si nu-l pot juca. Am incercat sa-l las mai mult timp cu speranta ca-si revine dar degeaba, can ap dat click pe fereastra jocului imi da "not responding" si da... crash. Nu inteleg de ce, jocul l-am mai descarcat de pe alt site (versiunea 2.2.5) si imi merge dar cel de pe steam nu. Va rog frumos cineva sa-mi spuna si mie ce se petrece si cum si ce pot rezolva problema.

4 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

Intra la launch options,dai la local files si dai verify game integrity cache sau ceva asemanator, si daca nu merge dupa ce termina, reinstaleaza-l, daca nu merge nici atunci, eu nu mai stiu

| Iedi42069 explică (pentru alii98):

Mersi frumos dar inca "not responding" si am incercat ce ai zis tu.

| Iedi42069 explică (pentru alii98):

Dar totusi stii un site de unde as putea lua acest joc?

| alii98 a răspuns (pentru Iedi42069):

Nu...