| MiculAjutor a întrebat:

are cineva un cont de minecraft premium pe care poate sa mi-l dea? Daca sunteti atat de bine-voitori lasati-mi un mail cu detaliile contului la nbogdand@gmail.com MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| tonynegrui a răspuns:

Sall am 2 conturi ai cumva cont de steam? daca-mi dai ceva til dau nici o problema
dar ca idee nimeni nu ti-l va da prmium gratis(20 eu in lei este ceva.:\)

| MiculAjutor explică (pentru tonynegrui):

Am un cont de steam cu left for dead 2 care costa 14 euro. Daca vrei lasa-mi raspuns la comm asta si mai discutam.Scuze ca am respuns asa tarziu.