| FunnyGamer a întrebat:

As dori sa caut minim 10 persoane si maxim 30 de persoane, care sa ma ajute la un serial pe SA-MP, care se va numi "Nea-Ion", sper sa gasesc pe cine-va sa ma ajute! Si, as dori un sv pe care am putea sa facem serial-ul.

2 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Ai putea face pe blue.bugged.ro sau celelalte servere ale lor. Ii ceva gen Real Life server-ul lor. Poate iti este de folos.

| FunnyGamer explică (pentru RainbowD):

Dar imi trebuie persoane care sa ma ajute, ca nu pot de unu singur.