| Rauldenis a întrebat:

As vrea niste jocuri Puzzle Horror ca Amnesia, Penumbra sau Slender. P.S Dau funda la jocuri faine si nu vreau ceva gen Left 4 Dead sau Dead Space 2 sau Metro ca alea sunt shooter de actiune nu puzzle horror

Răspuns Câştigător
| MannersMakethMan a răspuns:

Uite :scp,slendytubbies, the killer,cry of fear,slender arrival, anna,ocean dark,walking dead, dead island,evil, paranormal, stalked, eyes, stairs si cam astea imi vin prin minte...

2 răspunsuri:
| MrsShad a răspuns:

Ai putea incerca: Eleusis, Slender: The Arrival, Amnesia: Rain, sau poate chiar Lucius. Sper ca te-am ajutat cu ceva. happy

| Rauldenis explică (pentru MrsShad):

Ok deci... Eleusis are grafica prea mare si nu merge ( AM PC slab ) Slenderu l-am pomenit mai sus. Amnesia nu merge nici el. si Lucius mi se pare o procarie... Altceva mai ai?