| Carstina_Robert_1993 a întrebat:

Salut as vrea sa aflu daca jocul GTA6 va aparea si pentru PS3

Răspuns Câştigător
| TheMRDudle17 a răspuns:

Fara suparare, dar Gta 6 nu o sa apara pe Ps3 deoarece nu o sa poata sa il ruleze (consola are deja 10 ani), totusi o sa apara pe Ps4 pc si Xbox one. Sper ca ti-am fost de ajutor

5 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Nu cred, sunt deja vechi astea. PS3, XBOX 360. O sa iasa doar pentru consolele Next-Gen.

| Vladii a răspuns:

Sigur va aparea happy Ce zice Rafael este o prostie mare.Sunt multi oameni care au PS3 si xbox 360 si sigur vor scoate si pentru astea pentru ca se va cumpara plus ca nu toti isi permit un ps4 sau xbox one.

| userul7200 a răspuns (pentru Vladii):

Atunci de ce nu se mai fac jocuri pentru PS2? La fel o sa se intample si cu PS3 si celelalte...nu degeaba se numesc consolele astea mai noi NEXT-GEN.

| Vladii a răspuns (pentru userul7200):

Va dura ceva timp sa se demodeze ps3winking

| SnakexD10 a răspuns:

Nu se stie. GTA 6 nu a fost anuntat oficial de Rockstar Games.