| Adutzu_Aditzu_1998 a întrebat:

as vrea sa cumpar acest laptop Intel® CoreTM i7-4700MQ 2.40GHz, Haswell, Ram:32GB, SSD 256GB + 1TB, nVidia GeForce GTX 770M 3GB voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| mariusflorin90 a răspuns:

Salut, Adutzu_Aditzu_1998! cred c-ai dat lovitura :-D cum se zice.
cumpara-l, mai ales daca-l cumperi nou nout.;-) dar si asa tot oricum ia-l ca-i bun, poti rula ce doresti tu cu ajutorul lui. ma rog, iti merg multe jocuri si suporta multe asa ca inc-odata iti zic ia-l ca merita. ii pui windows 7 ultimate sp2 pe 64 de biti ca odata ce la un calculator sau laptop ai incepand de la 4 giga de rami trebuie sa folosesti sistem de operare pe 64 de biti pentru ca sistemul sa-ti recunoasca toti ramii. daca-i vei pune sistem de operare pe 32 de biti la un calculator sau laptop ce are 4 giga sau mai multi de rami nu iti va recunoaste decat 3 giga de rami, de asta-ti zic...bafta si nu pune windows 8 sau 8.1 pune ori windows 7 sau XP;-)