| REALQuizZzHERE a întrebat:

Laptop Gaming Asus G750JZ-T4157P cu procesor Intel® CoreTM i7-4860HQ 2.40GHz, Haswell, 32GB, Full HD, SSD 512GB + 1TB, nVidia GeForce GTX 880M 8GB, Microsoft Windows 8.1 PRO
http://www.emag.ro/......D9V2ZBBBM/

Există ceva mai bun? ( La gaming şi la tot. )
Şi o variantă de PC cu unitate dacă se poate.

NU MĂ INTERESEAZĂ PREŢUL, AM BUGET DE 2. 500EURO PENTRU PC.

(Fără "ţi-l vând pe al meu la preţ de ****" )

DAU FUNDĂ.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai daca ai atatia bani, barem i-ati un Allienware, sa stii o treaba, ala-i laptop dedicat 100% pentru gaming : http://www.pcgarage.ro/......3gb-win-8/
E bun si ala de la eMAG, dar nu sunt ca cele Allienware, care au un sistem de racire mult mai bine pus la punct, nu se incinge el cu una cu doua, indiferent de ce joc vorbim. Cu 32gb de ram nici nu ai ce face..pana o aparea un joc sa manance maxim 16gb de ram, roaga-te sa nu se strice laptop-ul... daca stii la ce ma refer.

Bft! :)

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca tot vrei... http://www.epasystems.ro/dell-alienware-area-51-editia-2014/
Sfat, nu-ti lua laptop! La bani aia, faci un PC de rupi gura targului! Mult mai fiabil si mai performat decat orice laptop. Daca vrei sa ma asculti!

| REALQuizZzHERE explică (pentru K0sti):

Mulţumesc, încă sunt puţin indecis,

| K0sti a răspuns (pentru REALQuizZzHERE):

Nu exista indecis! Nu arunca banii aiurea! Fa-ti calculator, uita de laptop! Lucrez din 93 in domeniu, am o experienta vasta zic eu, am vazut multe la viata mea, asa ca daca vrei sa ma asculti bine, daca nu, faci cum vrei! Bafta!

| REALQuizZzHERE explică (pentru K0sti):

M-am gândit şi la asta la început, dar nu cred că pot. Eu stau în Italia, şi vin în românia în vacanţă ( 2 luni pe an ) şi îmi trebuie un PC portabil, nu fix...

| K0sti a răspuns (pentru REALQuizZzHERE):

Ok, atunci ia-ti laptop, desi nu merita sa dai atatia bani pentru niste prostii de jocuri!