| TearsOfBlood a întrebat:

Salut
As vrea sa imi cumpar cs go si nu stiu daca imi merge pe pc ul meu...
Core2 duo e6550 2.33ghz, 2 gb ram, radeon sapphire 1gb ddr3.
Am incercat si cu versiuni cracuite si imi mergeau cam prost pe low, dar am auzit ca poti face unele setari ca sa iti mearga mai bn direct din steam.
Se merita sa il iau sau sa astept pana imi iau un pc mai bun?

6 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Nu merge. Esti cu mult sub cerinte minime. Cu 4gb rami etc iti merge in medium, tie o sa-ti mearga cu 5fps in very low. (ai fi norocos daca ti-ar merge asa).

| vidii a răspuns:

Care e modelul placii video? pentru ca nu ai dat numele complet

| TearsOfBlood explică (pentru vidii):

Radeon sapphire 5450 hd 1gb

| vidii a răspuns (pentru TearsOfBlood):

Aici e problema, placa video e prea slaba

| vidii a răspuns (pentru TearsOfBlood):

Pe 800x600, low settings si setarile placii video din catalist puse pe performance, ai incercat?