| TheBrockerFTW a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu daca este normal ca pc-ul meu (gaming mediu) face galagie cand ma joc. Orice pc face asa sau ce? Pc-ul este nou si are componente destul de bune,jocurile merg binisor, dar pana acum aveam un laptop deci nu stiu daca e normal acest zgomot.

Mersi!

2 răspunsuri:
| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Da! Este ceva normal. In timpul in care el face ''zgomot'' el incearca sa se raceasca. Dar daca face ''zgomot '' in continuare inseamna ca are ceva.

| TheBrockerFTW explică (pentru Alin_Danutzz_1999):

In ce sens ''Dar daca face ''zgomot '' in continuare inseamna ca are ceva.''
Cand nu joc nu face asa.