| SlenderMan299 a întrebat:

As vrea si eu niste mmorpg-uri sau niste jocuri multiplayer care sa fie smechere si sa dea dependenta. Pana acum ma joc doar SA-MP si Fifa World si vreau alt gen de jocuri. Ceva MMORPG-uri sau... Deocamdata dispun de urmatoarea configuratie:
Intel Core i7 4500U 1, 8 ghz 2, 4 ghz with turbo boost 3 ghz
Ram 8 GB DDR 3 L
Nvidia Geforce GT750M, 128 Bit, 4GB VideoRam

Nu vreau sa vad jocuri gen Metin 2, Sau Counter Strike.Sa fie ceva smecher si care joaca si romanii! Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Iti voi arata niste jocuri, dar sunt slabe sanse sa le joace si romanii, pentru ca in Romania CS-ul si Metinul fac legea. Iti voi da si niste MMO-uri nu doar RPG-uri, pentru ca sigur o sa-ti placa. Uite:
- League of Legends;
- Dota 2;
- Hawken;
- Planet Side 2;
- Team Fortress 2;
- Warface;
- NFS World;
- Battlefield Play4FREE.
Funda?

| SlenderMan299 explică (pentru YoChriss):

Pe astea le-am jucat laughing)

| Dragonfall a răspuns:

Guild Wars 2, World of Warcraft, Archage, Warframe, League of Legends, Dota2, Smite. Toate sunt online si au comunitati de romani - LoL cel putin e si tradus in romana dar iti sugerez sa vezi un video pentru ele mai intai vezi ce iti place.

| cataetare34 a răspuns:

Archeage Vindictus