| Theodor_Teo_1977 a întrebat:

Salut Ba! Spuneti-mi si mie cum folosesc camera in celebrul si,,minunatul,, Pokemon GO? Adica eu cand vad un Pokemon pe harta, apas pe el si dupa dau undeva sus la AR-on si dupa nu il vad si ma si da afara de pe camera dupa 5 sec.Deeeci cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| weirdfirefly00 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie, probabil avem niste telefoane mai slabe, al meu stiu sigur ca nu e chiar asa bun, se blocheaza putin cand dau pe camera iar apoi tot asa zice sa inchid AR.