| BlackAngel a întrebat:

Salut/Buna TPU!

Cine stie cum pot sa fac un volan logitech momo racing sa mearga la 18 Wheels of Steel accros america...problema e ca:
-cand setez Pedal axis mode separated volanul masinii ramane blocat spre stanga sau dreapta
-cand setez Pedal axis mode combined volanu ramane spre stanga si masina o ia numai inapoi daca apas acceleratia o ia in fata dar ma invart in cerc

Deci cineva o solutie? Va roglove struck

2 răspunsuri:
| napoleon16 a răspuns:

Trebuie sa setezi cum trebuie ca sa mearga or daca nu inseamna ca e sticat volanul...laughing

| BlackAngel explică (pentru napoleon16):

E setat...si volanu merge la alte jocuri...da la asta are spume nu vrea sa mearga