| Armi480 a întrebat:

Salut,cand incerc sa cumpar un joc de pe Amazon imi spune ca nu poate livra la acea adresa si am incercat sa schimb forma adresei dar nu merge.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu nu poate ajunge la acea adresa. ce ai vrea sa iti zica mai mult
daca nu esti la oras mici sanse sa vina

| Armi480 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si la adresa fratelui meu dar imi spune aceeasi chestie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Armi480):

Nu stiu ce sa zic. sunt unele locuri unde vine in altele nu vine, incearca la un prieten o ruda...