| edyRO16 a întrebat:

Salut, cand intru pe un server de samp ecranul se face alb si negru dupa aceea ma baga in gta sa nu in samp, ce sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Primești aceasta eroare deoarece ai o versiune de gta sân andreas prea veche pentru a rula samp.Sterge tot ce este legat de gta sa și samp(absolut tot) și caută pe YouTube (cum sa descarc gta sân andreas și samp2018)

| edyRO16 explică (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Multumesc multumesc esti cel mai tareeeeeeeeeeee

2 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Moduri.gratis/gta este GTA SA si moduri.ro/samp pentru SA:MP