| AlexShadow26 a întrebat:

Salut care sunt cele mai vizualizate jocuri pe youtube? (sau la ce joc va uitati cel mai mult pe yt? )

Răspuns Câştigător
| janshin01 a răspuns:

Cele mai vizualizate si in acelasi timp si cele mai jucate sunt: League of Legends (ma uit la meciuri in campionate, sau pe twitch.com gasesti diferiti playeri care fac Stream-uri. ), apoi este Word Of Worcraft, Terra, Aion, Metin2 RO (si aici ma uit la itemele unora, ce bonusuri au pe ele etc si cum isi fac caracterele), Heroes of The Storm, Diablo II, SA-MP etc... Funda?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu mă uit la PewDiePie. Și de asemenea el are și printre cele mai multe vizualizări la jocuri.

| Morosan_Flavi_2001 a răspuns:

Daca faci yt, poti sa te apuci de fallout 4, gta 5 / online si jocuri de astea...
mai poti incerca si metal gear solid v, e un joc supeeeerwinking

| AlexShadow26 explică (pentru Morosan_Flavi_2001):

Seria fallout nu o support gta 5 online ii 50 de euro iar metal gear la fel ca la fallout laughing plus lumea din pacate nu prea se uita la story uri cel putin marea majoritate...