| WhiteShadow238 a întrebat:

Salut cat se poate de repede un raspuns!
Am jocul GTA IV Episodes From Liberty City intru in el si vreau sa joc Live cum fac?
Sau intru in joc dau la MultiPlayer si zice ca trebuie cont pe un site sau ceva de genu nu IV:MP Live pe server conectat cu toti restul dar vreau pe Ballad Of Gay Tony!

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Pai fa-ti pe Microsoft live cont...

2 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

E piratat sau cumparat?
Ca daca e piratat nai sanse.

| WhiteShadow238 explică (pentru robijam):

Am jocul pe DVD Impreuna cu GTA IV. dar nu ma descurc deloc am manualul scrie pe el ceva de multiplayer si nu ca nu stiu engleza dar am incercat tot ce zice acolo vreau un help de la unul care se pricepe deci nu este piratat este original