| WhiteShadow238 a întrebat:

Cred ca am mai pus intrebarea asta odata dar fara nici un raspuns deci ajutati-ma va rog mult!
Uitati ce problema am :
Am DVD Original cu GTA 4 Si Episodes From Liberty City dar nu stiu cum sa fac sa joc The Ballad Of Gay Tony Online (Live, MultiPlayer)cum vreti voi deci help me pls pe net am cautat in manualul cu instructiuni nimic deci please va rog

Răspuns Câştigător
| BuciSh0t a răspuns:

Pai ai incercat pe windows live sa iti faci cont online nu offline?

| WhiteShadow238 explică (pentru BuciSh0t):

Bine da-mi add pls rdz_woords sa ma ajuti si iti dau si tie cd-key original daca vrei pentru activare ca daca tot ce pricepi mai bine mai ajuta mai mult si iti dau si fundita hai pls :X big grin

| BuciSh0t a răspuns (pentru WhiteShadow238):

Pai nu ma pricep..iti spuneam si eu parerea meahappy

| WhiteShadow238 explică (pentru BuciSh0t):

Pai da dar intru in joc si incerc sa dau la MultiPlayer apoi Live si zice ceva de genu : You must be connected to games for windows live bla bla bla nu mai stiu sign in to acces dar am facut cont pe gamesforwindowslive am intrat pe cont am incercat sa intru in el iar dar tot asa zice cand dau acolo sau trebuie sa iau un program games for windows life ca nu stiu...

| BuciSh0t a răspuns (pentru WhiteShadow238):

Prea multa bataie d cap laughing... da-mi idul tau sa iti dau alt joc exact ca gta 4 multiplayerhappy

| WhiteShadow238 explică (pentru BuciSh0t):

Id-ul ti l-am zis mai sus rdz_woords