| SeaT23 a întrebat:

Salut, caut o comunitate noua de gaming ( Cs 1.6, SA:MP, CS:GO, MineCraft). Nu pot contribui la DONARE, dar stiu foarte bine HTML, CSS ( in special IPB si PHPBB3). Pot ajuta comunitatea cu membri / servere.

Răspuns Câştigător
| Avytza_Avy_1998 a răspuns:

Jucausii Community caută staff activ si servere de orice tip! Suntem o comunitate noua cu platformă IPB, avem 3 servere de CS 1.6, o sa avem si multe altele. Te astept si pe tine, chiar am nevoie de staff. www.jucausii.org/forum! Daca vrei sa discutăm in particular Y! M: cena_flavius9

| Edutzu2000 a răspuns (pentru Avytza_Avy_1998):

Da frate nici forumul nu e bun

49 răspunsuri:
| TeOLica a răspuns:

Iti propun eu ceva am fost de curand intr-o comunitate www.bemgaz.ro la categoria forum ...Eu am fost super multumiti de ei daca nu ai host la server de samp sau cs iti ofera ei la un pret foarte mic + anti-flood full + downloadurl de mare viteza + categorie cu drept de administrare + reclama 100% GoOgLe + platforma de vot pentru populatia serverului. Daca te intereseaza dai un click.

| SalatăGamingHD a răspuns:

Http://gold-arena.ro/forum/
avem si adresa teamspeak Ts.gold-arena.ro

| SanduVictor a răspuns:

Http://inforo.forumz.ro
Nu vreau sa imi donezi
Vreau doar membri thx
id yahoo: vivian. iulian
contacteaza-ma

| Melintealin08 a răspuns:

O comunitate nou http://nationscs.com/forum/
TE asteptam pe tine si cu prieteni tai!

| Lucian50 a răspuns:

Www.livegame.ro Deschisă de vreo 2 - 3 zile.

| Mateas_Mario_1989 a răspuns:

Www.gamenet.gq

O comunitate nouă şi activă de gaming. Recrutăm servere de orice joc şi staff activ şi serios.

| Mateas_Mario_1989 a răspuns:

Www.deadzone.ro

Cautam servere pentru orice joc si avem staff activ. Daca ne poti ajuta te asteptam.

| Mateas_Mario_1989 a răspuns:

Te asteptam pe www.opticons.net! O comunitate noua, pe care o poti ajuta cu membri.

| MaDuTzZuL a răspuns:

????????PlayTecuci CommuniTy????????®

????Salutare națiune vă așteptăm pe comunitatea noastră de jocuri.

⭐ACUM ȘI DOMENIUL
PlayTecuci.Ro

???? Portal: www. PlayTecuci.Ro/forum
------------------------------
????SERVERE ONLINE:????
------------------------------
????SERVERE VOCE
????Ts. PlayTecuci.Ro

------------------------------

???? SERVERE SA-MP
???? samp. PlayTecuci.Ro

------------------------------

SERVERE
???????? COUNTER-STRIKE 1.6
Cs.PlayTecuci.Ro (Respawn)

------------------------------

????SERVERE MINECRAFT
Mc. PlayTecuci.Ro
????(IN LUCRU)
------------------------------
Panel: http://PlayTecuci.Ro/Panel
------------------------------
????:Recrutăm
✅:Servere Cs1.6
✅:Servere Sa-Mp
✅:Servere Minecraft
------------------------------
ℹ:Ce Oferim Noi? :
✅:Dns
(ex: nume.Tecucy.Com)
(ex: nume. PlayTecuci.Ro)
✅:Categorie pe forum
✅:Suport Online 24/7
✅:Boost-uri săptămânale la serverele CS
------------------------------
-comunitatea organizează evenimente săptămânal cu multe premii!
------------------------------
????RECRUTĂM:
???? Staff forum ????
???? Desiger Forum ????
???? Uploder ????
???? Mapper-i ????
???? Agenți ????
???? 5 Admini Activi (sa-mp)

???? DISTRIBUIE ȘI TU MAI DEPARTE!

| wick a răspuns:

Www.xtremeplay.ro
Comunitate care se respecta

| Borjescu_Laurentiu_1995 a răspuns:

Raspunsul tau aici...Numele comunitatii: GamesPower
Link-ul comunitatii:http://www.gamespower.ro/forum/
Tip comunitate: Gaming
Descrierea comunitatii:Cauti o comunitate romaneasca, serioasa si in continua crestere, de gaming? Doresti sa joci un counter-strike 1.6 pe un server serios, sau un alt mod de CS ( respawn, warcraft, )?
Doresti sa ne ajuti sa dezvoltam aceasta comunitate? Vino alaturi de noi si nu vei regreta.
Avem servere de :
-Counter Strike(4)
-Samp(1)
-Cs Go (in curand)
-Mix(1)
-Metin(2)
-Word Of Tanks(1)
-Minecraft(1)
Recrutam servere de jocuri orce tip!
Ne poti vizita pe : http://www.gamespower.ro/forum/
Sau pe adresa de teamspeak:ts.gamespower.ro
Te asteptam!

| Snnk a răspuns:

Salut, te asteptăm pe www.rodevil.com / Facebook - https://www.facebook.com/......0602375203 (mai multe detalii pe forum, mă găsiți sub numele de Snnk ) Căutăam STAFF ACTIV si SERVERE

| flykid2018 a răspuns:

Incearca www.tglife.ro sau http://tglife.ro comunitate noua +dns avem nevoie de staf
https://www.facebook.com/profile.php?id=100021410612506

| Andrey_Alexutzzu_1998 a răspuns:

Cauti o comunitate serioasa si de lunga durata? Comunitatea Mascatii.ro iti sta la dispozitie! Vrei nu vrei, tot la noi ajungi!

Comunitatea Mascatii recruteaza:

- Servere CS 1.6
- servere SA:MP
- Servere Minecraft
- Servere L4D2 / TF2
- clanuri (in viitorul apropiat)

Recrutam staff:

- Moderatori
- Designeri

Comunitatea noastra pune la dispozitia serverelor:

-DNS: NUME. Mascatii.ro
-Categorie inclusa pe forum.
-Acces total la categoria dvs.
-Gradul Manager Server
-Accese de moderare.
-Support Tehnic 24/7
-Optimizare Server
-Scriptare / Modificare Plugin-uri
-Fixarea eventuala a serverului (depinde de joc)
-Sugestii.

| Andrey_Alexutzzu_1998 a răspuns:

Cauti o comunitate serioasa si de lunga durata? Comunitatea Mascatii.ro iti sta la dispozitie! Vrei nu vrei, tot la noi ajungi!

Comunitatea Mascatii recruteaza:

- Servere CS 1.6
- servere SA:MP
- Servere Minecraft
- Servere L4D2 / TF2
- clanuri (in viitorul apropiat)

Recrutam staff:

- Moderatori
- Designeri

Comunitatea noastra pune la dispozitia serverelor:

-DNS: NUME. Mascatii.ro
-Categorie inclusa pe forum.
-Acces total la categoria dvs.
-Gradul Manager Server
-Accese de moderare.
-Support Tehnic 24/7
-Optimizare Server
-Scriptare / Modificare Plugin-uri
-Fixarea eventuala a serverului (depinde de joc)
-Sugestii.

Forum: www.mascatii.ro

| Regheton2013 a răspuns:

Www.Hellstrike.ro - intra si demonstreaza-mi ce poti ce calitati sau experienta ai, si in fuctie de exp ta iti vom da grad :)

| Dorcea_Ionut_1997 a răspuns:

Salut,Hai pe această comunitate, este o comunitate super mișto, temă foarte bună, avem deja 2 servere, 20 membri.
Căutăm servere de orice tip.
Căutăm Clanuri.
Cautăm Staff(în special moderatori, moderatori globali și designeri).
Aceasta este comunitatea:
www.maxcs.16mb.com

Oferim DNS Nume.MaxCs.Ro sau Nume.MaxCs.com

Hai și tu te aștept!

| Dorcea_Ionut_1997 a răspuns:

Salut,vă recomand să veniți pe această comunitate www.liongame.ro/forum

Căutăm:

*Staff Activ.Matur cu experiență

*Este o comunitate de durată și serioasă

| Dorcea_Ionut_1997 a răspuns:

Uite www.liongame.ro/forum
Căutăm Staff Activ, Matur și cu Experiență

| Aparaschivei_Andrei_1998 a răspuns:

Salut
Cauti un forum bun, din Romania?
Welcome to http://podzone.ro/forum
Suntem in cautare de :
(*) Staff activ #
(*) Clanuri #
Intra si tu pe cel mai tare forum de Counter-Strike 1.6 >Din Romania<
Trimite mass-ul acesta mai departe

| WickeDz96 a răspuns:

Httsp://elders.ro

| bluegaming a răspuns:

Www.bluegaming.ro avem servere de tot felul, staff prietenos, premii, sponsorizari. Viziteaza-ne si o sa iti placa.

| kefren a răspuns:

Esti in cautare de o comunitate de gaming? A sosit vremea sa aflii de DARKELITE România. Suntem in cautare de staff [ Moderatori/Super-Moderatori/Supervisori/Administratori/Designeri ]! Afiliem servere de orice joc [ CS1.6/CSGO/SAMP/MINECRAFT/METIN ]! Suntem in cautare de admini pentru sv noastre, oferim lectii photoshop. Tot ce iti doresti iti ofera ❤ DARKELITE ❤

| Droogatu a răspuns:

Daca mai esti interesat cauta-ma la Staff_realstrike. dar dupa cum vad e dupa 7 Iunie 2013happy

| Boss_Vasi_Vasi_1991 a răspuns:

Iti propun comunitatea mea http://vsp.zz.mu comunitate foarte smechera ii in cautare de : plaieri, sv de cs, clanuri, moderatori, administratori, @SeaT23 daca vrei vino pe comunitatea mea si convinge-te cat de smechera este si vo propun la toti de aici care sunteti captivi pe forumuri din astea praf veniti pe al meu si o propun la niste admini care au experienta si care au grade mici pe forumurile care faceti voi reclama;) si nu-i forumgratuit! Ii IPB (IP-Board) si in ultimul rand cautam foarte multi Designeri adica GFX Teamcare au experienta in photoshop cs6