| g0odJoOb a întrebat:

Salut caut si eu un metin2 pvp clasic,cu mounturi la npc,cu posedata si cu triton ultima arma, fara modati

7 răspunsuri:
| Decebalul a răspuns:

Incearca Merin2 Hammer! happy

| g0odJoOb explică (pentru Decebalul):

Hamer nu e clasic boule

| Decebalul a răspuns (pentru g0odJoOb):

Bou ii tactu! Eu asa am auzit, ca e clasic, dar cum zici tu.

| g0odJoOb explică (pentru Decebalul):

laughing Hamer nu e clasic, si probabil tu nu stii ce e clasic,laughing Esti un nimeni dati foc la locuinta si omoara]te

| Geoo_Romania_Ionutzu_1991 a răspuns (pentru g0odJoOb):

Ma godjob daca nu stie ce inseamna clasic el e prost nu trebuie sa fi tu masa si sa zici sa se omoare pentru un **** dati foc si nu mai juca si clasic e mt2 DR

| Enderman a răspuns:

Vezi asta:https://vamosmt2.org/(nu stiu sigur daca este privat dar e tare)

| ExceptionS a răspuns:

Http://metin2bn.no-ip.biz/index.php?s=download
Metinu acesca ii super incearca sa vezi!