| Razvan2002 a întrebat:

Salut
Caut un metin2 ( pvp clasic sau 70% pvp - 30% pvm) lvl min 99 lvl max 150,
Daca e metin2 pvp clasic as dori sa fie itm la magazin +9, eu doar sa le fac beta si doar sa le bonusez ( poate fi si switch ), dar sa fie populat.
Daca e 70%pvp si 30%pvm as dori sa fie itm de 65 si otele la magazin ( nu neaparat ), obiectele pentru + sa le dropez in anumite locuri ( v4; camera dragon; etc), dar sa fie populat.
Cel mai important este sa fie populat, in functie de asta dau funda.
P.S : La un raspuns as vrea mai multe idei de metine.

3 răspunsuri:
| Veteranu23 a răspuns:

Buna ziua vreau sa va prezint un nou server metin2 private romanesc deschis in data de 25/06/2015 Serverul este unul PvM-pvp max lvl 105 status max 90 Mai multe informati aveti in prezentarea youtube https://www.youtube.com/watch?v=Pp0Fc2xBqJQ Site server http://mmo.lastplaymt2.com Va asteptam in numar cat mai mare!

| illesAndreas a răspuns:

Metin2 Steel
Metin2 Hummer

| Razvan2002 explică (pentru illesAndreas):

Am zis lvl minim 99, max 150.