| TeQuila32 a întrebat:

Salut ce jocuri stiti in care gasesti arme haine etc. in afara de minecraft, in care trebuie sa supravietuiesti etc online Rpd! Am 4 gb ram procesor Intel core i3 1,8 ghz placa video de 1 gb! Funda. Scz pentru categorie e cea mai populara big grin

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ohh, da, scuze ca nu iti putem raspunde, dar noi ne gandim la inperecheri intre barbat si femeie, nu intre gamer si calculator. laughing

| Zenithf a răspuns:

Pai, in orice joc mmorpg trebuie sa umbli dupa "loot", sa strangi arme, armuri si alte treburi din astea, te intereseaza genul asta?
http://www.mmofront.com/new-mmorpg