| erdasian a întrebat:

Salut ce placa de baza+procesor imi recomandati pentru gaming? Dar sa fie ceva pana in maxim 500 ron.

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Pentru gameing ai nevoie de un procesor dual core sau core i5.Pretul nu il stiu sincer.Cred ca este pana in 400 ron cel i5. Daca ti-am fost de ajutor imi poti oferii o fundita numai daca crezi tu ca ti-am fost de ajutor. Bafta.

| Reminisce a răspuns:

Știi ce înseamnă să cumperi o placă de bază? Înseamnă că trebuie să cumperi tot calculatorul: procesor, placa video, rami, placă de sunet, placă de rețea, etc. Părerea mea, mai strânge vreo 3 milioane și ia o consolă. Timp de câțiva ani o să joci toate jocuri fără să-ți mai faci griji că trebuie să schimbi ceva.
Baftă!