| RoxanaGhost a întrebat:

Ce salvez in memorie (pe snapchat) poate fi vazut de alte persoane? Chiar si screenshoturi sau ce am in telefon?

4 răspunsuri:
| mihaihai a răspuns:

Curiozitatea asta o am si eu... poate ne ajuta careva

| RoxanaGhost explică (pentru mihaihai):

Faza e ca are si crush snap si eu fac screenshoturi la ce posteaza el pe insta sau Facebook si imi apar la Rola film(Da, putin obsedata laughing ).Sau ce salvez eu poze pe care le fac pe snap.Se salveaza in memorie si mna.

| mihaihai a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Stiu ca imi zicea cineva ca interlocutorul vede daca faci screen

| Robert205 a răspuns:

Daca ei nu se uita din telefonul tau nu le pot vedea dar daca se uita de pe telefonul tau le vor vedea