| KeNNT3D a întrebat:

Salut,ce ziceti care este cel mai fain joc din astea care o sa apara anul acesta:Intrebarea am pus-o ca nu aveam ce face si ma plictiseam, si poate asa mai aflati si ce jocuri apar anul acesta xD.
Far Cry 4
Dragon Age inquistion
The Evil Within
Battlefield hardline
Metro Redux nu stiu sigur daca va fi si pe pc.
Middle earth:shadow of mordor
Evolve
Batman:Arkham Knight
Alien Insolation
Grid:Autosport
Call of duty advance warighter
Drive Club
The Club
Tom Clancys The Division
Asasins Creed Unity
Transformers:Rise of the dark
World of speed
The Crew

6 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Eu zic in ordinea asta:
1. Alien Isolation (promite foarte mult jocul asta, mai ales din partea Alien-ului care nu e un simplu AI ce urmeaza o ruta predefinita, lucru care o sa zbarleasca parul pe tine )
2. The Crew ( Un joc, sa zicem, care apartine unei categorii pe care nu o intalnesti foarte des, iar cateve lucruri ma atrag inspre el si anume faptul ca nu o sa existe In-Game Purchases -atentie, nu o sa existe DOUA monezi cum e la NFS World-, dimensiunea extrema a hartii si faptul ca nu exista lobby-uri )
3. The Division (cred ca te-ai convins numai din trailer despre ce e vorba. Genial)

Cam asta ar fi top 3, din punctul meu de vedere. Ar mai putea continua cu FarCry 4, Transformers, Battlefield, posibil World of Speed.

| KeNNT3D explică (pentru mickeyMT):

Dap,xD
uite un nu stiu cum sa i zic e de la alien insolation:))
https://www.youtube.com/watch?v=7EWe69vP1pA
Si eu as vrea sa vad the crew si tom clancys the division si far cry 4 vreau sa-l joc neaparat am terminat 3-ul si a fost super.

| mickeyMT a răspuns (pentru KeNNT3D):

Hmm, interesant video happy. Eu am auzit recent si am zis sa ma uit la trailer, pentru ca na, cat de groaznic poate fi. Sincer, jocul o sa fie terifiant... de bun!

| KeNNT3D explică (pentru mickeyMT):

Da laughing

| DarkLaden a răspuns:

Dupa mine Call of duty advance warighter.

| KeNNT3D explică (pentru DarkLaden):

Da, e fain si ala dar o sa devina sf rau jocul zic eulaughing