| ionmix a întrebat:

Cine are jocul,, APB Reloaded"Si cum l-ati instalat?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Il instalezi gratuit prin intermediul Steam. E o porcarie ordinara optimizata cu picioarele. Mai bine iesi in strada si joci sotron decit sa pierzi timpul cu timpenia asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

La tine a sacadat? eu nu am avut probleme pe un PC mediu :\. 60 FPS constant fara AA si cu in jur de 45 - 55...

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

I3 2120, 8 gb ram, HD 4770, la 1280X1024 nu se poate juca cu tot la maxim. Asta in timp ce pe acelasi sistem BF 3 merge ca uns la VH. Acuma buba nu e ca se poate sau nu se poate juca maxxed out, ci ca e o prostie atroce ca gameplay/abordare a genului.