| DeyYyUu a întrebat:

FUNDA! auziti am laut The sims 3 Reloaded cand l-am instalat jocul i-am dat play si dupa imi zice ca imi trimite un cod de pornire a jocului si zice sa ma inregistrez nu stiu unde si nu mi-a trimis codul de pornire a jocului carei codul? FUNDA! p. s nu ma refer de ala de instalare ala de pronire a jocului FUNDA!

3 răspunsuri:
| SoryIna a răspuns:

Iti trebuie un crack bun. e vrajeala de la ei ca sa trebuiasca sa cumperi cd original. cauta un alt crack si o sa mearga 100%. si eu am patit la fel cand l.am instalat.

| DeyYyUu explică (pentru SoryIna):

Mersi kiss am gasit si eu crakul am bagat codul si nu mergea!

| SoryIna a răspuns:

Trebuie sa mai incerci crackuri... nu merge primul... incearca sa iei de la razor1911. Are cele mai bune crack.uri. Da vezi ca trebuie sa iti scrie o serie la sims. Cand cauti crack baga si seria aia. As o sa gasesti crack bun.