| Marius2002 a întrebat:

Cine imi da un gen de top10 metin2 fara virusi?

Funda!

5 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Doamne deci e incredibil! Numai metin. Pot sa ii faca adminii de la TPU o categorie speciala. E un joc foarte prost! Romanii nostri nu stiu si alte jocuri?

| danut222 a răspuns:

4metin.ro aici e toate sv hostate hamachi si orkum daca au virusi is infensiiv deoarece e de la crack/starter sinu patesti nimic

| danut222 a răspuns:

4metin ro aici ai sv hostate ip si hamachi si daca au virusi sunt inofensivi!

| LoveMetin2 a răspuns:

Metin2BZ Metin2Forgotten Metin2Rvila Metin2History Metin2 tga Metin2Vibe

| Lik3BoSS a răspuns:

Locul 10-Newlongju
Locul 9-4yours
Locul 8-PvP(asa se numeste)
Locul 7-tim
Locul 6-guabina
Locul 5-Hammer
Locul 4-Energy
Locul 3-inushi
Locul 2-Apolo
Locul 1-Light