| paulwalkerfan a întrebat:

Credeti ca ma pot apuca de gaming cu un amd fx6300 de 3, 5 ghz o placa video randeon Asus r7 250x 6 gb ram x fury si o placa de baza H81? Funda

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Te poti apuca de gaming, doar nu te astepta la 1080p high 60 fps. Adica e ok placa video, te poti juca multe pe ea daca nu vrei sa joci de exemplu witcher 3 pe high si sa ai fpsuri bune.

| vidii a răspuns:

Sa ma anunti si pe mine cand procesorul amd o sa-l "montezi" pe chipset h81 de la INTEL, bafta