| Annonymous96 a întrebat:

Care e cea mai buna placa video de gaming pana in 400 RON? Eu ma gandesc la R7 250x. Voi?

7 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Salut.Ti-as recomanda aceasta placa pentru gaming este destul de performanta si e in jur de 400 lei!
http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/

| Denis15 a răspuns:

Pana in 400 de lei accea este cea mai buna placa.

| zuzuluzu a răspuns:

Cumparati ceva de la Nvidia este mult mai buna la jocuri http://bit.ly/1m5pHbp

| ImpulsGamingRo a răspuns:

Nu inteleg de ce nu va strangeti bani calumea ca sa puteti sa va luati placi calumea.Cu 400 de lei nu cumperi mare lucru. Dupa parerea mea, placile bune sunt in jur de 1000-1200 de lei. Daca iti cumperi ceva, cumpara-ti ceva bun ca nu cumperi in fiecare zi

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru ImpulsGamingRo):

Ii da tactu bani?

| ImpulsGamingRo a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Eu i-am spus părerea mea... Dacă e copil ar trebui, dacă nu să își strângă bani și să-și cumpere ceva calumea.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru ImpulsGamingRo):

Stai calm ca sunt destule ok si la 600-700 lei.