| narilix a întrebat:

Salut daca am cont pe metin 2 mondial si in joc merge sa intru pe el iar pe site imi da ca parola sau numele sunt gresite....are idee cineva ce pot face?

5 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Nu iti apare doar tie asa ne apare la toati.
Problema este la saitul de pe mondial ca este unul demo nu Original si nu te poti loga in el.
Chiar daca in joc sunt correcte.

| narilix explică (pentru Mihail2020):

Si cam cand se reface?

| narilix explică (pentru Mihail2020):

Si dc la celalte conturi merge?

| Mihail2020 a răspuns:

Nu merge Mt2 Mondial National.
Dar pe Mt2 Mondial Royal merge.
Am facut un cont acum pe loc si a mers.(Royal)
Incearca si tu sa vezi daca merge acest cont la tine si daca nu ai tu o problema.Ti le trimit prin PM Privat.

| Mihail2020 a răspuns:

Mt2 Mondial
National nu merge si nu stiu cand se face creca dureaza.
Royal merge fara nicio problema dupa ce scrii datele de logare vezi sa astepti 3-5 secunde si gata te-ai loagat.