| EnjoyTheParty a întrebat:

Mi-am facut un cont pe Metin2 Wars... pe site merge sa ma loghez dar pe metin imi spune de ca numele contului sau parola sunt gresite. Cine ma ajuta sa pot intra cu contul meu sau imi da un cont ( gol sau cu caracter, nu conteaza ) cel mai repede primeste funda!

5 răspunsuri:
| CosmiiiO a răspuns:

Id: metincont13
pas: metin123
funda? (contul e gol ca sa iti alegi tot ce vrei)
alt cont:
id: contshop234
pas: cont123
funda pls...

| EnjoyTheParty explică (pentru CosmiiiO):

Nu merge orice cont as scrie imi zice nume sau parola gresitastraight face

| Edy_Edi_1978 a răspuns:

Dc nu merge sa intru nici acolo unde sa te loghezi?

| Si_Atat_Alin_1983 a răspuns:

Id:battlemetin2
pas:matancur

| Calmiciu_George_1967 a răspuns:

Id : calmiciu12345
parola:hesoyam12345 are cont de 120 -125 nu stiu exact nu am mai intrat de mult timp