| TiberiuFasole a întrebat:

Salut, de cateva zile, minecraft-ul forge nu merge. Apas pe play si ma da la loc, zice ca am un forge care nu e bun. Am cautat in tot calculatorul dar, nu am. Am pus peste 100 de moduri.

2 răspunsuri:
| Narcys21 a răspuns:

S-ar putea sa fi pus un mod de la o alta versiune decat cea pe care ai instalat Forge-ul.
Cauta si scoate acel mod, iar daca problema persista, va trebui sa dezinstalezi Forge-ul, si sa il reinstalezi.
Funda?

| TiberiuFasole explică (pentru Narcys21):

Am incercat asta, zice ca am un forge de 1.6.4 care nu e bun. Daca era cu modul de arta versiune zicea de la inceput iar, daca era de la forge, zicea si aia. Am cautat pe net, zicea sa sterg versiunea rea dar, oare vede calculatorul meu ceva in plus?