| Kaneki a întrebat:

De ce atunci cand deschid League of Legends dupa ce ma conectez imi da Freaz in tot leptopul? Pun contul, dau sa se conecteze apoi direct freaz... Stie cineva care este problema? Funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Andrei_1994 a răspuns:

Am cautat putin pe internet si am gasit solutia! Se pare ca are probleme cu windows 8.1!
Pentru a rezolva click dreapta pe joc apoi click pe proprietati(proprieties) apoi compatibilitate(compatibility) si selectezi windows 7!

3 răspunsuri:
| Alexandru_Andrei_1994 a răspuns:

Freaze*. Probabil trebuie reinstalat. Ce windows ai?, ce specificatii ai? Mai multe detalii!

| Kaneki explică (pentru Alexandru_Andrei_1994):

Windows 8.1 proaspat reinstalat. Jocul mi-a facut ieri probleme inainte de a reinstala windowsul. Nu se deschidea deloc. Specificatii: Procesor Intel Core I3 2.4, 4GB RAM, Placa Video Intel(R) HD Graphics 4000. Placa nu e dedicata. In joc imi da Freaze imediat dupa ce imi bag contul si ii dau sa se conecteze.

| Kaneki explică (pentru Alexandru_Andrei_1994):

Nu era de la asta. Se pare ca nu se terminasera de instalat toate driverele dupa ce am reinstalaw win. Lipseau cele de la placa video, procesor si inca cateva chestii. L-am lasat sa si le faca si acum merge perfect totul happy. Multumesc. Iti dau funda pentru ca ai incerct happy.

| Alexandru_Andrei_1994 a răspuns (pentru Kaneki):

Am cautat putin pe internet si am gasit solutia! Se pare ca are probleme cu windows 8.1!
Pentru a rezolva click dreapta pe joc apoi click pe proprietati(proprieties) apoi compatibilitate(compatibility) si selectezi windows 7!