| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a întrebat:

de ce cind imi pun un skin in minecraft nimeni nu ma vede cu skin doar eu asa ma vad pus la asta skin-ul meu îl văd la mai multi care de fapt nu au asa skinhappy. am minecraft-ul necumparat.dau funda pentru cel ce-mi spune cum sa-mi pun skin care sa ma vada toti cu skin nu doar eu deci ma-ti inteles.(scuzati repetarea cuvintului skinlaughingskype:adrian200094

5 răspunsuri:
| Andrei4Lol a răspuns:

Ca sa tii se vada skin-ul trebuie sa ai jocul cumparat.Sa ai cont premium mai exact daca joci de pe versiunea cracked nu exista nicio cale sa iti pui tu propriul skin.
Ce ai facut tu acolo este doar ca ai schimbat poza la caracterul normal din joc si de asta ii vezi pe restul ca au skinul ca al tau.

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop explică (pentru Andrei4Lol):

Deci eu am gasit cum să-mi pun skin fara minecraft cumparatlaughing

| Andrei4Lol a răspuns (pentru qazxswedcvfrtgbnhyujmklop):

Stiu si eu cum poti sa-ti pui skinhappy
Umbli in minecraft.jar insa degeaba iti pui skinul nimeni nu til vede cu exceptia ta! Daca vrei sa til vada toti trebuie sa ai minecraftul cumparat.

| xDaNyeL a răspuns:

Motivul il stiu, pentru ca folosesti Mineshafter si daca si ceilalti acest launcher, iti vad skinul!

| florinflorinell a răspuns:

Cred ca ceea ce vrei tu sa spui este urmatorul lucru: ai vrea sa gasesti o cale de a-ti pune skin sa te vada toti ceilalti playeri pe servere fara cont premium, nu? Ei bine, daca este asa, eu stiu o cale... intra pe site-ul acesta http://mcskinsearch.com si cauta-ti tu un skin pe placu' tau, ia r apoi cand iti gasesti, iai pur si simplu numele, copiaza-l si pune-ti-l tu la minecraft si sa vezi c-o sa-ti mearga. Bafta!