| Ronaleo a întrebat:

De ce nu merge Mozilla Firefox? Pana azi nu a avut nicio problema, iar acum nu are nicio reactie cand dau dublu click sau open. L-am dezinstalat si l-am descarcat din Chrome si acelesi lucru, ca si cum nu ar exista programul. Chrome merge foarte greu, doar Mozilla mergea la un nivel ridicat. Ajutati-ma, dau funda.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are un virus. Incearca sa instalezi Bitdefender online sau free si apoi Ccleaner cu care sa cureti registrii.

| Ronaleo explică (pentru Salontanul):

Ccleaner il descarc de pe net, e ceva ca si disk cleanup?

| Salontanul a răspuns (pentru Ronaleo):

Da. Este ca si disk cleanup. Il gasesti scriind in browser.

| Ronaleo explică (pentru Salontanul):

Nu mi-a mers bitdefender, am windows xp sp2, dar mi-am descarcat Avira si CCleaner. Si acum ce sa fac sa mearga mozilla?

| Salontanul a răspuns (pentru Ronaleo):

Daca nu vad nu-mi dau seama. Incearca sa reinstalezi Mozilla.

| Ronaleo explică (pentru Salontanul):

Nu am facut nicio operatie, nu am spus ca nu merge, ci doar ca nu stiu ce sa fac cu CCleanup.

| Salontanul a răspuns (pentru Ronaleo):

Fa o curatire registrii:
http://www.youtube.com/watch?v=URxuzDlmee4&hd=1