| evildead13 a întrebat:

Heii, Inainte cand stateam pe mozilla firefox si imi mergea netu' greu sau nu se incarcau diferite pagini imi descarcam odata pe luna cam asa Flash Player si dupa tot era ok. Acum nu mai merge mozilla si stau pe chrome si se intampla acelasi lucru doar ca am incercat sa descarc si dupa imi intra pe mozzila si cum nu merge nu s-a descarcat. Nu pot sa-l descarc pe chrome sau?

1 răspuns:
| Just4Joker075 a răspuns:

Poti folosi Chrome sau opera mini, eu le folosesc si nu am probleme, fundă?