| BlodyN a întrebat:

Salut de ceva timp caut un metin2 pvp clasic dar pe site scrie ca e clasic si cand iei metinu are lv 250 cine ma poate ajuta cu un metin pvp lv max sa fie 99 pose si sirius nu vreau metin2 Sony night furry gm mode stel dau funda

6 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna BlodyN,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

| J3lackHDSebi a răspuns:

Metin2Atheros. Eu un PVP simplu. Bafta, funda?

| BlodyN explică (pentru J3lackHDSebi):

E metin2 pvp clasic happy poti sa-mi dai site?

| J3lackHDSebi a răspuns (pentru BlodyN):

Http://metin2atheros.in/. Poftim. Distractie placuta.

| Pogan_Ionut_1997 a răspuns:

Metin 2 TimChaos (max lvl 99, rate 150(200 in weekend)arme clasice 6/7 ar trebui sa il incerci

| BlodyN explică (pentru Pogan_Ionut_1997):

Asta ie metin pvm clasic eu am zis pvp. mda