| toinfinityandbeyond a întrebat:

De ceva vreme am inceput sa joc lol (league of legends). Dar am o mica problema. Cand imi intra in joc..imi merge foarte sacadat si se blocheaza. Dupa ceva vreme isi revine, dar pierd mult din meci si nu prea imi convine. Stie cineva care ar putea sa fie problema? Si daca da..cum as putea sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.programepc.ro/league-of-legends-fps/

1 răspuns:
| IustinGood a răspuns:

Pai depinde si ce pc ai, daca ai un pc mai slab normal ca-ti merge mai sacadat si se blocheaza, zi-mi id-ul tau de mess sau de skype, poate reusesc eu sa te ajut