| RobertAsdf a întrebat:

SALUT, de ceva vreme cand ma joc Fortnite, intru in joc, ma baga in lobby si timp de 1-2-3 minute am drop frame-uri odata la 2-3 secunde, am resetat win, l-am dus in garantie unde or schimbat pasta si lau curatat si tot asa face, tin sa mentionez ca dupa acele 2-3 minute merge perfect!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Fortnite asta nu se joaca doar online? te intreb ca nu stiu daca e doar online sau nu
daca este doar online, conteaza serverul, pingul si viteza ta la internet!

| RobertAsdf explică (pentru Simpatic):

Da, e online, nu e problema cu internetul, merge perfect