| Alexandru_Cristian_1999 a întrebat:

Salut de ceva vreme voiam sa imi cumpar jocul csgo dar un prieten s-a oferit sa imi dea contul lui de steam cu jocul respectiv
Am incercat sa ma loghez dar nu mergea, trebuia sa primeasca pe email un cod iar el nu il primeste, nu stiu ce sa fac va rog dau funda, am cautat in email in spam mesaje dar nimic nu apare codu

2 răspunsuri:
| Angel991 a răspuns:

Poti selecta butonul trimite mesajul din nou si cauta din nou : reincearca si spune-i prietenului tau sa activeze acel lucru!

| xSniTzel a răspuns:

Cand intri pe un nou cont de Steam, programul vede ca este un dispozitiv nou, si de aceea iti trebuie Yahoo-ul pe care s-a facut acel cont, pe acel Yahoo va fi un cod care trebuie sa-l inserezi, dupa accea merge!