| danieltare2 a întrebat:

De ieri PC-ul meu a inceput sa mearga foarte greu. Timp de 1 an si jumatate nu a mai facut asa ceva, pur si simplu cand i-am dat drumul a inceput sa mearga greu mai ales in jocuri iar cand incerc sa ies din ele se blocheaza si nu mai merge nimic si sunt nevoit sa-l opresc.Nu am intrat pe nimic cu virusi sau am descarcat ceva iar antivirusul meu zice ca nu am nimic! As fi recunoscator daca m-ar ajuta cineva!

3 răspunsuri:
| TelefonLg a răspuns:

Reinstaleaza windows si daca tot merge greu deschide capacul de la carcasa si curata-l putin de praf

| danieltare2 explică (pentru TelefonLg):

De praf il curat mereu dar o sa incerc sa vad cu re-instalatul windows-ului

| TelefonLg a răspuns (pentru danieltare2):

Atunci sigur e de la windows reinstaleaza-l si merge garantat