| Noris14 a întrebat:

Salut.De o vreme nu-mi mai merge tastatura si ma gandesc sa-mi cumpar una noua insa nu stiu daca este tastatura compatibila cu laptop.(windows 7 vista).As vrea sa-mi spuneti daca exista, cat m-ar costa si unde pot gasi.
Cine ma ajuta castiga.

5 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

Iti trebuie tastatura cu usb. Costul variaza de la 20lei-1500lei. Gasesti de ex la librarii.

| Noris14 explică (pentru raikidd):

La computer center de exemplu as putea gasi?

| Noris14 explică (pentru raikidd):

Am auzit de la cineva ca nu toate sunt compatibile.

| raikidd a răspuns (pentru Noris14):

Cred ca da, tastaturile cu usb se gasesc la toate magazinele de periferice de pc.

| raikidd a răspuns (pentru Noris14):

Eu stiu ca toate tastaturile cu usb merg la pc-uri, nu stiu pentru ca nu am MAC daca tasturile cu usb merg la MAC si vice versa.